top of page

ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)"

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу

Розгляд та неупереджене з’ясування обставин випадків булінгу (цькування) в закладі освіти відповідно до заяв, що надійшли

Відповідальність осіб, причетних до булінгу

                                       Я МАЮ ПРАВО
    В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» в школі проведена робота щодо кампанії «Стоп булінг».Відбулася презентація для педагогів «Булінг у щколі – як розпізнати та що роботи ?...», для старшокласників круглий стіл «Кібер – булінг» (практичний психолог Глушко Х. М. ) та тренінг «Стоп булінг» ( практичний психолог Надрага Т. В.). Учні разом з педагогом-організатором Мельник І. Д. виготовили листівки «Не стань жертвою булінгу» та переглянули відеофільми з даної тематики. Проводимо просвітницьку роботу з батьками, працює консультативний пункт «Скринька довіри».Ці заходи  спрямовані  на формування стійкого переконання в учасників освітнього процесу щодо неприпустимості булінгу (цькування) в міжособистісних стосунках і мають практичний характер.

                          ДОПОМОЖИ ДРУГУ
    В рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право» в 2 класі відбулася година спілкування «Допоможи другу» (класний керівник Глинка Ірина Мирославівна ).

 ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ
  З метою виявлення та протидії булінгу психологічною службою школи проведено просвітницьку роботу серед учасників освітнього процесу. З педагогами було проведено круглий стіл на тему «Протидія булінгу в шкільному середовищі», а з учнями – заняття на тему«Як боротися з булінгом – поради для дітей», анкетування та перегляд відеороликів.

bottom of page